Class Üniforma, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Class Üniforma, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi, üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Class Üniforma bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kaldırabilir.

Class Üniforma online web adresinden alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin. Class Üniformaya ait tüm alışveriş sitemizde firmamıza dair tüm bilgiler ve firma yeri belirtilmiştir.

Class Üniforma Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@classuniforma adresine email gönderebilirsiniz. Class Üniforma'ya iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Class Üniforma, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Class Üniforma web adresinden online olarak yapmış olduğunuz alışverişlerde, kredi kartı bilgileriniz anlaşmalı olunan banka ile müşteri arasında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır veya kaydedilmemektedir.